با ما همراه باشید

درباره ما

معرفی سایت ۵ ولت

در وب سایت ۵ ولت آموزش‌های  در مورد برق ، الکترونیک تولید و منتشر می‌شود. که بصورت رایگان می باشد که برای عموم و همه دوستدارن برق و الکترونیک آزاد می باشد. هدف ما حمایت از کاربران علاقمند و هدایت آن‌ها تا ساخت کامل یک مدار منحصر به فرد است. ورود به دنیای الکترونیک بسیار اهمیت دارد. رسالت ما در ۵ ولت ارتقاء دانش بومی و رشد خلاقیت نوجوانان و ارتقاء سطح علمی جوانان کشور است. در مسیر خودکفایی و شیوه زندگی ایرانی ، بتوانند نقشی کامل‌تر را در عرصه‌های مختلف ایفا کنند.

 

۵ ولت چیست؟

۵ ولت قصد دارد به عنوان مرجع معتبر مورد تایید دانشگاه‌های سطح کشور و استادان محترم بشود. در تلاش هست که هر ماه بر تعداد کاربران خود بی افزاید تا  از خدمات رایگان این سایت استفاده کنند. البته ۵ ولت یک ایده عام المنفعه هست، و تمامی نویسندگان ۵ ولت ، فقط بخاطر علاقه شان به برق، الکترونیک برای این سایت مطلب می نویسند.البته بیشتر مطالب ما ترجمه شده از منابع معتبر هست.

 

 

۵ ولت چگونه ارزش ایجاد می‌کند؟

وقتی صحبت از ارزش و خلق ارزش می‌شود. بستر بسیار گسترده‌ای جلو روی ما وجود دارد. کلمه ارزش بسیار صور گوناگون دارد. خلق ارزش در بسیاری از لایه‌های اجتماعی و آموزشی قرار دارد. توسط بستر آموزش‌های رایگان ۵ ولت، کاربران ایرانی و فارسی زبان می‌توانند به سادگی در دسترس بودن همیشگی این سرویس، نسبت به ارتقاء سطح سواد و بار علمی خود کمک کنند. درست است که فعالیت‌های ۵ ولت رایگان است ولی ارزش‎‌هایی که این بستر در جامعه ایرانی ما ایجاد می‌کند، قابل شمارش نخواهد بود. از اینرو تنها فعالیتی که کاربران می‌توانند در قبال این بستر رایگان به عنوان تعهد انجام دهند، مطالعه صفحه حمایت از ۵ ولت می‌باشد.

 

با سپاس فراوان

تبلیغات

نوشته های تازه

تبلیغات

آخرین دیدگاه ها

تبلیغات

برچسب‌ها

ADC ADC در آردوینو atmega32 IC 555 IC CD4017 LCD در آردوینو LED LM35 با آردوینو آردوینو آی سی 555 اندازه گیری دما با آردوینو دماسنج دیجیتال با استفاده از آردوینو و سنسور دمای LM35 دماسنج دیجیتالی راه اندازی سنسور دما با آردوینو راه اندازی موتور dc با pwm راه اندازی موتور dc با آردوینو ساخت دماسنج با آردوینو ساخت نوسان ساز پایدار سنسور دما شمارنده ده تایی صدای تیک تیک با استفاده از آی سی 555 فرمول محاسبه دما با lm35 مبدل آنالوگ به دیجیتال مبدل آنالوگ به دیجیتال آردوینو مدار LED مدار آموزشی با آردوینو مدار با آی سی شمارنده مدار دماسنج با آردوینو مدار دماسنج دیجیتالی با آردوینو مدار صدای تیک تیک مدار فلاشر پلیسی مدار چراغ پلیس مدار کنترل سرعت موتور dc نقشه مدار چشمک زن پلیسی پروژه دماسنج با سنسور lm35 چراغ پلیس چراغ پلیس با استفاده از آی سی تایمر 555 کار با سنسور دما و آردوینو کنترل دما با آردوینو کنترل دور موتور dc با پتانسیومتر کنترل سرعت موتور DC کنترل سرعت موتور dc با آردوینو کنترل سرعت موتور DC با استفاده از آردوینو و پتانسیومتر کنترل موتور dc با pwm کنترل موتور dc با اردوینو