درباره ما

معرفی سایت ۵ ولت

در وب سایت ۵ ولت آموزش‌های  در مورد برق ، الکترونیک تولید و منتشر می‌شود. که بصورت رایگان می باشد که برای عموم و همه دوستدارن برق و الکترونیک آزاد می باشد. هدف ما حمایت از کاربران علاقمند و هدایت آن‌ها تا ساخت کامل یک مدار منحصر به فرد است. ورود به دنیای الکترونیک بسیار اهمیت دارد. رسالت ما در ۵ ولت ارتقاء دانش بومی و رشد خلاقیت نوجوانان و ارتقاء سطح علمی جوانان کشور است. در مسیر خودکفایی و شیوه زندگی ایرانی ، بتوانند نقشی کامل‌تر را در عرصه‌های مختلف ایفا کنند.

 

۵ ولت چیست؟

۵ ولت قصد دارد به عنوان مرجع معتبر مورد تایید دانشگاه‌های سطح کشور و استادان محترم بشود. در تلاش هست که هر ماه بر تعداد کاربران خود بی افزاید تا  از خدمات رایگان این سایت استفاده کنند. البته ۵ ولت یک ایده عام المنفعه هست، و تمامی نویسندگان ۵ ولت ، فقط بخاطر علاقه شان به برق، الکترونیک برای این سایت مطلب می نویسند.البته بیشتر مطالب ما ترجمه شده از منابع معتبر هست.

 

 

۵ ولت چگونه ارزش ایجاد می‌کند؟

وقتی صحبت از ارزش و خلق ارزش می‌شود. بستر بسیار گسترده‌ای جلو روی ما وجود دارد. کلمه ارزش بسیار صور گوناگون دارد. خلق ارزش در بسیاری از لایه‌های اجتماعی و آموزشی قرار دارد. توسط بستر آموزش‌های رایگان ۵ ولت، کاربران ایرانی و فارسی زبان می‌توانند به سادگی در دسترس بودن همیشگی این سرویس، نسبت به ارتقاء سطح سواد و بار علمی خود کمک کنند. درست است که فعالیت‌های ۵ ولت رایگان است ولی ارزش‎‌هایی که این بستر در جامعه ایرانی ما ایجاد می‌کند، قابل شمارش نخواهد بود. از اینرو تنها فعالیتی که کاربران می‌توانند در قبال این بستر رایگان به عنوان تعهد انجام دهند، مطالعه صفحه حمایت از ۵ ولت می‌باشد.

 

با سپاس فراوان