با ما همراه باشید

راهنمای سایت

۵ ولت چگونه کار می‌کند؟

۵ ولت چیست؟

وب سایت ۵ ولت آموزش بر پایه برق و الکترونیک است. در ۵ ولت فرصت برای کلیه کاربران علاقمند و متخصص وجود دارد که خودشان را به جامعه نشان دهند. تیم تحریریه ۵ ولت به شما کمک می‌کند تا یک پست آموزشی حرفه‌ای بنویسید. علاوه بر کمک به ارتقاء سطح دانش بومی، توانایی‌های خودتان را به جامعه نشان خواهید داد.

 

 

چگونگی کار با سایت برای کاربران تازه وارد

اگر میدانید که چه بخشی را نیاز دارید، خب از منو بالا انتخاب کنید. یا اینکه از ستون کناری موضوع مورد علاقه تان بیابید. روش دیگر برای رسیدن به آموزش‌ها کافیست از قسمت جستجوی سایت اسم ماژول، سنسور و یا کاربرد مدار مورد نظرتان را وارد کنید. ۵ ولت یک مرجع کامل برای آموزش‌ها است. از شهریور ۱۳۹۷ فعالیت خود را شروع کرد، برای هر آموزش دقت کافی و حساسیت در خصوص ناب بودن و یکتا بودن محتوا داشتیم. از این رو هر کدام از آموزش‌های ۵ ولت هزینه بر بوده است.از اینرو به هنگام استفاده از مطالب سایت ۵ ولت که به صورت رایگان برای شما انتشار داده می‌شود. نهایت دلسوزی را داشته باشید و با دقت این مطالب گرانبها را مطالعه کنید. در ادامه چند روش برای یافتن مطلب مورد نظرتان ارایه خواهیم داد.

 

 

 

جستجو در ۵ ولت

در نوار بالایی سایت، قسمت منو یک ذره بین قرار دارد. با کلیک بر روی آن می‌توانید کلید واژه مورد نظرتان را جستجو کنید.

لازم نیست که عبارت جستجو شده عینا در آموزش به کار رفته باشد، کافیست ایده‌ای که در ذهن دارید را جستجو کنید.

 

 

 

استفاده از هشتگ در ۵ ولت

هشتگ یا برچسب یا Tag بسیار کاربردی است. به کاربران کمک می‌کند تا راحت‌تر به مطلب مورد نظرشان برسند. در اتنهای تمامی پست‌های آموزشی در ۵ ولت کلیه هشتگ‌ها قرار دارند. هشتگ‌ها به شما کمک می‌کنند که محتواهای مشابه را پیدا کنید.

 

 

 

استفاده از منو در۵ ولت

کلیه صفحات سایت یک قسمت قرار دارد. کلیه منوهای سایت در ستون کناری قرار دارند. شما می‌توانید از منو مربوطه به لیست آموزش‌های مورد نیازتان دسترسی داشته باشید.

 

 

 

تعامل با نویسندگان ۵ ولت

روش دیگر هم سوال از نویسندگان سایت ۵ ولت است. این بستر علاوه بر اینکه رایگان است و در تلاش برای ارتقاء سطح دانش کاربران است، حالت تعاملی دارد. یعنی هرجایی که به ذهن شما کاربران محترم سوالی برخورد، می‌توانید از قسمت ثبت کامنت، حتی اگر پست مربوطه با سوال شما نا مرتبط باشد، استفاده کنید. اگر نمیدانید از کجا شروع کنید، با ثبت نظر در هر کدام از صفحات، نویسندگان ۵ ولت به شما کمک خواهند کرد.

 

 

تبلیغات

نوشته های تازه

تبلیغات

آخرین دیدگاه ها

تبلیغات

برچسب‌ها

ADC ADC در آردوینو atmega32 IC 555 IC CD4017 LCD در آردوینو LED LM35 با آردوینو آردوینو آی سی 555 اندازه گیری دما با آردوینو دماسنج دیجیتال با استفاده از آردوینو و سنسور دمای LM35 دماسنج دیجیتالی راه اندازی سنسور دما با آردوینو راه اندازی موتور dc با pwm راه اندازی موتور dc با آردوینو ساخت دماسنج با آردوینو ساخت نوسان ساز پایدار سنسور دما شمارنده ده تایی صدای تیک تیک با استفاده از آی سی 555 فرمول محاسبه دما با lm35 مبدل آنالوگ به دیجیتال مبدل آنالوگ به دیجیتال آردوینو مدار LED مدار آموزشی با آردوینو مدار با آی سی شمارنده مدار دماسنج با آردوینو مدار دماسنج دیجیتالی با آردوینو مدار صدای تیک تیک مدار فلاشر پلیسی مدار چراغ پلیس مدار کنترل سرعت موتور dc نقشه مدار چشمک زن پلیسی پروژه دماسنج با سنسور lm35 چراغ پلیس چراغ پلیس با استفاده از آی سی تایمر 555 کار با سنسور دما و آردوینو کنترل دما با آردوینو کنترل دور موتور dc با پتانسیومتر کنترل سرعت موتور DC کنترل سرعت موتور dc با آردوینو کنترل سرعت موتور DC با استفاده از آردوینو و پتانسیومتر کنترل موتور dc با pwm کنترل موتور dc با اردوینو