قوانین

کاربران گرامی، برای عضویت در این وب‌‌سایت، مطالعه و اطلاع از قوانین آن ضروری است.

 

عضويت، شروع به استفاده و گشت‌وگذار در این وب‌‌سایت، به منزله مطالعه قوانین و اطلاع از مفاد آن و پذیرش کلیه آنها بدون استثناست.

 

“شرایط عمومی استفاده از سایت ۵ ولت  – مشترک برای کاربران حقیقی و حقوقی”

 

وب‌سایت ۵ ولت ، یک سایت کاملا تخصصی در حوزه برق و الکترونیک است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده و در حال فعالیت است. این وب‌سایت ‌به عنوان یک سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می‌کند.

محتوای سایت اینترنتی۵volt.ir  به عنوان یک وب‌سایت آموزشی بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی شده؛ لذا استفاده از زبان فارسی در درج مطالب و عبارات ضرورتا باید رعایت شود. بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از این زبان -اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش- به طور خودکار از معرض دید عموم حذف خواهد شد.

استفاده از این وب سایت برای عموم آزاد هست.

استفاده از مطالب آموزشی این وب سایت رایگان می باشد.

هیچ یک از کاربران، حق کپی‌برداری و سوء استفاده از محتوای سایت ندارند.

هر نوع کامنتی که شامل توهین یا تهدید اشخاص یا اظهارنظرهای سیاسی و یا هرنوع عدم پایبندی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران یا استفاده از هر نوع محتوا که سبب وهن این سایت شود، مشمول حذف خواهد بود.

از آنجایی که سایت رایگان هست و فقط بخاطر علاقه شخصی ایجاد شده و هیچ گونه منبع دارمدی نیز ندارد، پس همکاران و مترجمان عزیزی که قصد همکاری دارند، نباید انتظار وجهی داشته باشند. تلاش ما فقط بخاطر عشق و علاقه به دنیای برق و الکترونیک و گسترش این دانش هستیم. البته در صورت رشد سایت به همکاران خود در حد توان مالی سایت، مساعدت هایی خواهد شد.

۵ولت متعهد به ایفای بالاترین سطح محرمانگی است؛

چنانچه در خصوص موضوعی خاص، نسبت به محتـوای اطلاعـات ارسالی اختلاف نظری باشد، می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما، با گروه ۵ ولت در تماس باشید.

قوانین و ضوابط مشروحه مندرج در این صفحه بنا به تغییر شرایط، درصورت لزوم، اصلاح، گسترش یا تعدیل خواهد شد. کلیه کاربران شخصاً موظف هستند به‌صورت دوره‌ای از این صفحه بازدید و از آخرین وضعیت قوانین، اطلاع حاصل کنند.

نقض حقوق معنوی مالکین وب‌سایت ۵ولت یا هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب‌سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، موجب پیگرد است. بدیهی است استفاده از اطلاعات و مطالب آموزشی سایت با ذکر صریح عنوان ۵ ولت به عنوان منبع و برای مقاصد قانونی بلامانع است.