با ما همراه باشید

همکاری با ما

همکاری با ما

وب سایت ۵ ولت بر اساس تولید ارزش‌ در جامعه وب فارسی بوجود آمده است. علاوه بر اینکه تلاش ما در ۵ ولت نوشتن مطالب به زبان فارسی و کمک به رشد توسعه وب فارسی است. مطالب آموزشی و تخصصی در حوزه الکترونیک را منتشر میکنیم. در ۵ ولت یک قانون اصلی داریم؛ کلیه مطالب توسط هر شخصی که تهیه میشوند، به نام همان شخص باید منتشر شود. این یک فرصت ناب برای علاقمندان است. برای کسانی که میخواهند دانش خود در زمینه الکترونیک و ترجمه تخصصی متون برق و الکترونیک نشان دهند. برای کسانی که میخواهند تجربه کسب و کنند و آموخته‌هایشان را در جهت رشد جامعه با دیگران به اشتراک بگذارند.

 

همکاری با ۵ ولت همانند دیگر وب سایت‌هایی که در حوزه تکنولوژی فعالیت میکنند نمیباشد. منظور این است که در ۵ ولت باید عاشق الکترونیک باشی تا بتوانی بدون چشم داشتی وقت گرانبهای و دانش خویش را در اختیار دیگران قرار بدهید.

 

 

۵ ولت از هر شخصی با هر سنی که فقط یکی از تخصص‌‌های ذکر شده را داشته باشد، حمایت میکند. ولی دانستن چند نکته بسیار اهمیت دارد.

 

۱- کار کردن با ۵ ولت ، نیازی به حضور در محل ندارد. بنابراین از هرجای ایران هستید میتوانید اقدام کنید.

 

۲- کار کردن با ۵ ولت سخت است. چونکه شما هیچ وجهی دریافت نمی کنید، جز اینکه مقالات شما با نام و عکس شما انتشار می یابند.

 

۳- کار کردن با ۵ ولت برای علاقمندان به آموزش و انتشار دانش مناسب است. امروزه کسانی که تجربه و دانش بدست آمده‌شان را اشتراک گذاری کنند، پیشرفت بیشتری خواهند داشت.

 

۴- کار کردن با ۵ ولت نیاز به تخصص در زمینه نگارش فارسی ندارد. در ۵ ولت کلیه مطالب توسط متخصصین نگارش فارسی ویراستاری می‌شوند.

 

۵- کار کردن با ۵ ولت نیاز به برنامه ریزی دارد. کلیه نویسنده‌ها و مترجمین طبق علاقه‌شان، سرفصل دریافت میکنند و باید بر همان اساس به صورت منظم پیش بروند. شما یا باید منظم باشید یا تمایل به منظم شدن را داشته باشید.

 

۶- کار کردن با ۵ ولت باعث ایجاد موقعیتی منحصر به فرد برای شما میشود. شما میتوانید از این فرصت منحصر به فرد استفاده کرده و علاوه بر اثبات خودتان، توانایی‌هایتان را در این تیم ارتقاء دهید.

 

  • در آخر در صورت تمایل با تیم ۵ ولت لطفا فرم زیر را، تکمیل کنید و منتظر تماس ما باشید.

 

موفق و پیروز باشید.

تبلیغات

نوشته های تازه

تبلیغات

آخرین دیدگاه ها

تبلیغات

برچسب‌ها

ADC ADC در آردوینو atmega32 IC 555 IC CD4017 LCD در آردوینو LED LM35 با آردوینو آردوینو آی سی 555 اندازه گیری دما با آردوینو دماسنج دیجیتال با استفاده از آردوینو و سنسور دمای LM35 دماسنج دیجیتالی راه اندازی سنسور دما با آردوینو راه اندازی موتور dc با pwm راه اندازی موتور dc با آردوینو ساخت دماسنج با آردوینو ساخت نوسان ساز پایدار سنسور دما شمارنده ده تایی صدای تیک تیک با استفاده از آی سی 555 فرمول محاسبه دما با lm35 مبدل آنالوگ به دیجیتال مبدل آنالوگ به دیجیتال آردوینو مدار LED مدار آموزشی با آردوینو مدار با آی سی شمارنده مدار دماسنج با آردوینو مدار دماسنج دیجیتالی با آردوینو مدار صدای تیک تیک مدار فلاشر پلیسی مدار چراغ پلیس مدار کنترل سرعت موتور dc نقشه مدار چشمک زن پلیسی پروژه دماسنج با سنسور lm35 چراغ پلیس چراغ پلیس با استفاده از آی سی تایمر 555 کار با سنسور دما و آردوینو کنترل دما با آردوینو کنترل دور موتور dc با پتانسیومتر کنترل سرعت موتور DC کنترل سرعت موتور dc با آردوینو کنترل سرعت موتور DC با استفاده از آردوینو و پتانسیومتر کنترل موتور dc با pwm کنترل موتور dc با اردوینو