با ما همراه باشید

حمایت از ما

حمایت از ۵ ولت

تولید محتوای ارزشمند کاری و پر زحمت است. برای تولید محتوای ناب تلاش بسیار زیادی توسط اعضای تیم ۵ ولت می‌شود. ما در ۵ ولت هر نوع محتوایی را منتشر نمی‌کنیم. ۵ ولت هدفمند بوجود آمده است. دستیابی به اهداف، آرزوی همه اعضای تیم ۵ ولت است. تلاش ما بر این است که دانش الکترونیک را به منازل یک به یک علاقمندان ببریم. استفاده از۵ ولت رایگان و برای عموم آزاد است. اکثر پست‌ها با رویکرد آموزشی تهیه و منتشر می‌شوند. برای بعضی‌ها دسترسی به کتاب‌های تخصصی مشکل است. از طرفی دیگر کلاس‌های آموزشی نیز هزینه‌ی زیادی دارند و یا دراختیار کاربران نمی‌باشند. ازاین‌رو در ۵ ولت در دسترس بودن آموزش‌های تخصصی را با رویکرد «جامع ترین مجموعه آموزش برق ، الکترونیک به زبان فارسی ۵ ولت  است.» به صورت رایگان تولید و منتشر می‌کنیم.

 

وب سایت ۵ ولت در شهریور ۱۳۹۷ آغاز به کار کرد. در این میان کاربران وفاداری هم پیدا کردیم که همیشه با حمایتشان به رشد ۵ ولت کمک کرده‌اند. نکاتی که در ادامه ملاحظه می‌کنید برای کاربرانی است که نمی‌دانند چگونه می‌توانند به رشد و بهبود کیفیت خدمات ۵ ولت کمک کنند.

 

 

 

روش‌های حمایت از ۵ ولت

کاربران محترم دقت بفرمایید حمایت از ۵ ولت بسیار ساده است. ولی انجام این کارها برای ادامه کار ۵ ولت بسیار مهم است. با هرکدام از این روش‌ها به فعالیت ادامه دار ۵ ولت کمک خواهید کرد. در هیچ کدام هم نیاز به پرداخت هزینه نمی‌باشد.

 

۱- ثبت کامنت و ارایه نظرات خود با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

۲- مطالب ۵ ولت را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.

 

۳- ۵ ولت را به دوستانتان معرفی کنید.

 

۴- در صورتی که علاقمند به نویسندگی یا مترجمی در زمینه برق، الکترونیک هستید، به مجموعه ما بپیوندید.

با سپاس

تبلیغات

نوشته های تازه

تبلیغات

آخرین دیدگاه ها

تبلیغات

برچسب‌ها

ADC ADC در آردوینو atmega32 IC 555 IC CD4017 LCD در آردوینو LED LM35 با آردوینو آردوینو آی سی 555 اندازه گیری دما با آردوینو دماسنج دیجیتال با استفاده از آردوینو و سنسور دمای LM35 دماسنج دیجیتالی راه اندازی سنسور دما با آردوینو راه اندازی موتور dc با pwm راه اندازی موتور dc با آردوینو ساخت دماسنج با آردوینو ساخت نوسان ساز پایدار سنسور دما شمارنده ده تایی صدای تیک تیک با استفاده از آی سی 555 فرمول محاسبه دما با lm35 مبدل آنالوگ به دیجیتال مبدل آنالوگ به دیجیتال آردوینو مدار LED مدار آموزشی با آردوینو مدار با آی سی شمارنده مدار دماسنج با آردوینو مدار دماسنج دیجیتالی با آردوینو مدار صدای تیک تیک مدار فلاشر پلیسی مدار چراغ پلیس مدار کنترل سرعت موتور dc نقشه مدار چشمک زن پلیسی پروژه دماسنج با سنسور lm35 چراغ پلیس چراغ پلیس با استفاده از آی سی تایمر 555 کار با سنسور دما و آردوینو کنترل دما با آردوینو کنترل دور موتور dc با پتانسیومتر کنترل سرعت موتور DC کنترل سرعت موتور dc با آردوینو کنترل سرعت موتور DC با استفاده از آردوینو و پتانسیومتر کنترل موتور dc با pwm کنترل موتور dc با اردوینو