حمایت از ما

حمایت از ۵ ولت

تولید محتوای ارزشمند کاری و پر زحمت است. برای تولید محتوای ناب تلاش بسیار زیادی توسط اعضای تیم ۵ ولت می‌شود. ما در ۵ ولت هر نوع محتوایی را منتشر نمی‌کنیم. ۵ ولت هدفمند بوجود آمده است. دستیابی به اهداف، آرزوی همه اعضای تیم ۵ ولت است. تلاش ما بر این است که دانش الکترونیک را به منازل یک به یک علاقمندان ببریم. استفاده از۵ ولت رایگان و برای عموم آزاد است. اکثر پست‌ها با رویکرد آموزشی تهیه و منتشر می‌شوند. برای بعضی‌ها دسترسی به کتاب‌های تخصصی مشکل است. از طرفی دیگر کلاس‌های آموزشی نیز هزینه‌ی زیادی دارند و یا دراختیار کاربران نمی‌باشند. ازاین‌رو در ۵ ولت در دسترس بودن آموزش‌های تخصصی را با رویکرد «جامع ترین مجموعه آموزش برق ، الکترونیک به زبان فارسی ۵ ولت  است.» به صورت رایگان تولید و منتشر می‌کنیم.

 

وب سایت ۵ ولت در شهریور ۱۳۹۷ آغاز به کار کرد. در این میان کاربران وفاداری هم پیدا کردیم که همیشه با حمایتشان به رشد ۵ ولت کمک کرده‌اند. نکاتی که در ادامه ملاحظه می‌کنید برای کاربرانی است که نمی‌دانند چگونه می‌توانند به رشد و بهبود کیفیت خدمات ۵ ولت کمک کنند.

 

 

 

روش‌های حمایت از ۵ ولت

کاربران محترم دقت بفرمایید حمایت از ۵ ولت بسیار ساده است. ولی انجام این کارها برای ادامه کار ۵ ولت بسیار مهم است. با هرکدام از این روش‌ها به فعالیت ادامه دار ۵ ولت کمک خواهید کرد. در هیچ کدام هم نیاز به پرداخت هزینه نمی‌باشد.

 

۱- ثبت کامنت و ارایه نظرات خود با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

۲- مطالب ۵ ولت را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.

 

۳- ۵ ولت را به دوستانتان معرفی کنید.

 

۴- در صورتی که علاقمند به نویسندگی یا مترجمی در زمینه برق، الکترونیک هستید، به مجموعه ما بپیوندید.

با سپاس